Platinum partner
28
Років досвіду
4
Верифіковані рекомендації
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
19
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
45191
Останній візит на сайт
вчора
Бутик элитной недвижимости в Киеве и области

LuxGreat – небольшая команда визионеров, которая меняет рынок элитной недвижимости уже 3-й год.

Нас объединяет убеждение в том, что процесс продажи и покупки недвижимости должен быть максимально простым и комфортным.

Мы фокусируемся на великолепной упаковке объектов и продуманном маркетинге, что позволяет развивать рынок элитной недвижимости в Киеве и области.

Продаж комерційної нерухомості (4)

  • LuxGreat
    1 480 000 $
    1 400 $/м²

    Валерія Лобановського просп. (Червонозоряний), 96

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    1057 м²
    2020 рік побудови
    сьогодні
    800 мільйонів гривень. Такою є ціна масштабної реконструкції Проспекту Лобановського в Києві. Інфраструктурні зміни різко підвищують інвестиційну привабливість комерційної нерухомості із фасадами на важливу транспортну артерію Києва. Виставлений на продаж об'єкт нерухомості за 500 м. від транспортної розв'язки з монументом-футбольним м'ячем на Пр. Лобановського становить особливий інтерес інвесторів: будівля та ділянка кутові. Нову чотириповерхову будівлю з вікнами від стелі до підлоги бачать усі водії та пасажири на шляху від Голосіївського району та Центрального автовокзалу Києва до Солом'янського району. Фасад кольору мокрого асфальту оздоблений клінкером, рами склопакетів ламіновані, на...
    Рієлтор
  • LuxGreat
    580 000 €
    6 402 €/м²

    Терещенківська вул., 13

    приміщення вільного призначення
    91 м²
    1916 рік побудови
    1 тиж. тому
    Паризький шарм у серці Києва: квартира-офіс преміумкласу для життя та інвестицій Ранкова кава під каріатидою на балконі з краєвидом на червоний корпус Київського університету. Мрія? Реальність: елегантний простір загальною площею 90 кв. м із вбудованою кухнею, санвузлом та балконом у будинку, який по праву вважається однією з архітектурних перлин центру Києва. Об'єкт універсальний — квартира, апартаменти, офіс поруч із Хрещатиком та Володимирською вулицею. Апартаменти-офіс у центрі Києва доповнює кабінет площею 11 кв. м із вікном та прозорою перегородкою з безшумним розсувним механізмом. Житлова кімната без стін і колон — цілих 70 кв. м, чотири великі вікна та вихід на балкон із кавовим ст...
    Рієлтор
  • LuxGreat
    35 000 $
    745 $/м²

    Драгоманова вул., 4-А

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Позняки-4а
    торгівельне приміщення
    47 м²
    3 тиж. тому
    445,98 млрд доларів США – такий обсяг світового ринку косметики прогнозують експерти до 2030 року. Є сенс саме зараз долучитись до бізнесу, який приносить доходи завжди. Продавати косметику та засоби для догляду за тілом, волоссям та нігтями дійсно. Особливо у Києві – місті жінок, які готові витратити на власну привабливість астрономічні суми. Продається високорентабельний готовий бізнес в Києві: офлайн магазин косметики для професійних салонів краси та домашнього догляду з напрацьованою базою клієнтів, обладнанням та товаром. 72,2% світової косметики продається через офлайн-канали: покупцям важливо побачити та оцінити товар перед покупкою. Покупець отримує готовий бізнес. Нуль часу на пошук...
    Рієлтор
  • LuxGreat
    299 000 $
    2 136 $/м²

    Воздвиженська вул., 18

    офісне приміщення
    140 м²
    2015 рік побудови
    1 міс. тому
    Є адреси, які без зайвих слів уособлюють фінансову стабільність та надійність компанії. Легендарна Воздвиженка у центрі Києва – саме така адреса. Є шанс моментально підвищити статус компанії в очах потенційних клієнтів та бізнес-партнерів: відкритий продаж офісу з готовим ремонтом загальною площею 140 кв.м. у мальовничому кварталі між вулицями Воздвиженська та Кожем'яцька. Важливо для покупців офісу у центрі Києва! Вхід у під'їзд з двох вулиць – подвійна реклама та доступність для відвідувачів. Воздвиженка з її різнокольоровими будиночками у стилі ХІХ століття – інстаграм-лідер серед новобудов центру Києва; сюди спеціально приїжджають іноземні та українські туристи для прогулянок та фотосесі...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.